V okviru dijaške skupnosti SGGOŠ smo izbrali MISS & MISTER SGGOŠ. Kandidate za MISS in MISTER je na stopnicah, ki vodijo na streho športne dvorane fotografiral Lenart Jagodic, fotograf in dijak 3. letnika smeri gradbeni tehnik. Prijavilo se je 12 deklet in 12 fantov. Izbor je potekal tako, da so se med 30. 5. 2022 in 7. 6. 2022 fotografije objavile na šolskem Facebooku in Instagramu. Od 8. 6. do 10. 6. 2022 pa so vse dijakinje in dijaki SGGOŠ na spletni učilnici INFO ZA DIJAKE lahko glasovali za svojo izbranko in izbranca. Zmagala sta Anastasija iz 1. letnika smeri geodetski tehnik in Jernej iz 3. letnika smeri gradbeni tehnik. Razglasitev je bila 24. 6. 2022 na prireditvi Odličen dan ob koncu šole. Zmagovalcema je lenti podelila Klavdija Kastelic, nekdanja dijakinja in Miss osebnosti 2021.